Tõstevahendite ja troppimise kursus

Meie veebipõhine konksu ja rihma kursus (tõsteseadmed) pakub dokumenteeritud koolitust vastavalt organisatsiooni, juhtimise ja osalemise eeskirjadele, sisekontrollimäärustele, tööde teostamise eeskirjadele, masinate eeskirjale, hoone omanike eeskirjale ja töökoha eeskirjadele. . Kükitamis-/lingutamiskursus on mõeldud personalile, kes töötab piirkondades, kus tõstmine on töö osa. Konksud ja rihmad tagavad kraana ja rihmade kinnitamise ohutult. See kursus hõlmab koolituse regulatiivseid nõudeid.

Hind: 1990 NOK
Kursuse pikkus: 6 timer

Tere tulemast Instant Norway tõstevahendite kursusele. See kursus vastab nõuetele, mis puudutavad liiklusjuhtide, troppijate ja märguandjate ning muude selliste isikute koolitust, kes kasutavat tõstevahendeid, vastavalt tööde regulatsioonile
Kursus annab teile ülevaate TTK (töötervishoid, tööohutus, töökeskkonna kaitse) teemadest ja eeskirjadest, mis kehtivad töökohtades, kus toimub tõstmine. Vaatame liiklusjuhi, troppija ja märguandja tööülesandeid, samuti anname sissejuhatava ülevaate tõstevahenditest, mida nende tööde juures kasutatakse.

Struktuur:
• Seadusandlus
• Märguanded
• Sõnavara
• Tõstevahendid
• Esmaabi
• Eksam
Läbimiseks vajalik
– Läbida eksam
– Saata praktika dokumentatsioon
Praktika tõend ja pilt vajalik sertivikaadi saamiseks. Saata info@instantkurs.no

Kursuse kestvus: ~5-7 tundi

Asjakohased kursused

Kursus ohutusest – Ohtlikud käsitööriistad

Hind: 990 NOK

TTK välistöölistele Norras

Hind: 1090 NOK
Vaata kõiki kursusi
instant-customer-support

Kontakt