Korvtõstuki kasutamise kursus

Meie veebipõhine korvtõstukite kursus pakub dokumenteeritud koolitust vastavalt töökeskkonnaseadusele, tööde teostamise eeskirjadele ja masinate eeskirjadele. Kursus annab põhjaliku teoreetilise sissejuhatuse korvtõstuki ohutust kasutamisest ja hõlmab kõiki kolme korvtõstuki klassi (A, B ja C). Tööandja vastutab selle eest, et töötaja on saanud vajaliku koolituse ja suudab selle dokumenteerida. Korvtõstuki kursus katab koolituse regulatiivsed nõuded.

Hind: 1990 NOK
Kursuse pikkus: 3 tundi

Eesmärgid
See veebipõhine korvtõstuki kursus annab teile hea ülevaate lifti ülesehitusest ja sellest, mida on vaja ohutuks kasutamiseks. Korvtõstuki kursuse eesmärk on anda inimestele, kes töötavad korvtõstukitega, teadmised ohutust kasutamisest, hooldusest ja igapäevasest kontrollist. Kursus hõlmab kõiki liigitusi ja annab teile põhjaliku sissejuhatuse erinevate korvtõstuki tüüpide erinevustest. Tööandjad peavad tagama, et kõik tõstukit kasutavad töötajad on saanud dokumenteeritud koolituse. Teoreetilise ja praktilise koolituse läbimisel antakse välja pädevustunnistus.

Sihtrühm
Kõik, kes kasutavad korvtõstukeid.

Kursuse teemad
Seadused ja eeskirjad / Korvtõstuki ehitus / Klassifikatsioon A-B-C / Kasutamine / Kasutusalad / Ohutus / Ohutus / Õnnetused ja vahejuhtumid / Ekspertiis ja igapäevane kontroll

Mida te saate?
Pädevustunnistus (elektrooniline + plastkaart)

Õppekeel
Kursus toimub norra, inglise, poola, leedu, eesti ja rumeenia keeles.

Praktiline koolitus
Tööandjad peavad dokumenteerima praktilise koolituse (dokumendid selle läbimiseks antakse kursusel). Praktilist koolitust võib teha ettevõttesiseselt/väliselt pädeva isiku juures (isik, kellel on varasemalt sarnase kursuse pädevustunnistus). Me korraldame ka praktilist koolitust – kuupäevad leiate praktikakalendrist.

Muu teave
Seda veebikursust saab läbida millal ja kus iganes te soovite, nii lauaarvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Kursus on pedagoogiliselt üles ehitatud mooduliteks, mis sisaldavad filmi, teksti, pilte ja lõpueksamit.

Kursuse ülevaated

 

Espen L. – Liftpartner AS

Vi har brukt Instant Kurs som vår foretrukne samarbeidspartner på liftkurs i en årrekke. Det fungerer svært godt for oss i Liftpartner.

Herman A. – Storum Stillas AS

Meget lærerikt og pedagogisk liftkurs som kan anbefales. Det er veldig enkelt å komme igang med opplæringen.

Andreas S. – Sivert Montasje AS

Vi har brukt Instant på kursing av våre arbeidere i mange år og er veldig fornøyd med kvaliteten på kurs, brukervennlighet og rask og ryddig respons fra teamet til Instant!

Asjakohased kursused

Kukkumiskaitse kursus

Hind: 990 NOK
Vaata kõiki kursusi
instant-customer-support

Kontakt