Kukkumiskaitse kursus

Põhjalik kukkumiskaitse online-kursus, mis tagab põhjaliku koolituse kõrgustes töötamisel ja kukkumiskaitsevahendite kasutamisel. Töötajad, kes peavad kasutama kukkumiskaitsevahendeid, peavad olema läbinud koolituse, kuidas neid kasutada ("Korraldamise, juhtimise ja osalemise eeskirjad" peatükk 8 § 8-1). Tööandja vastutab selle eest, et töötaja on saanud vajaliku väljaõppe ja suudab seda dokumenteerida. Langemiskaitsekursus katab koolituse regulatiivsed nõuded.

Hind: 990 NOK
Kursuse pikkus: 3 tundi

Eesmärgid
Selle kukkumiskaitsekursuse eesmärk on anda paremad teadmised kukkumiskaitsevahenditest, seadmete õigest ja ohutust kasutamisest, esmaabirutiinidest ning meetmetest õnnetuste ja vigastuste riski vähendamiseks. Kursus annab ülevaate asjakohastest seadustest ja eeskirjadest kõrgustes töötamisel. Kursus annab teavet erinevate kukkumiskaitsevahendite tüüpide kohta, samuti erinevate kukkumiskaitsevahendite kasutamise ja hoolduse kohta. Kursusel rõhutatakse meetmeid, mis võivad vähendada kukkumisohtu ja minimeerida kukkumise korral tekkivaid kahjustusi.

Sihtrühm
Töötajad, kes kasutavad kukkumiskaitsevahendeid.

Kursuse teemad
Sissejuhatus / Seadused ja eeskirjad / Töötamine kõrgustes / Passiivne kukkumiskaitse / Aktiivne kukkumiskaitse / Kukkumiskaitsevahendid ja hooldus / Esmaabi.

Mida te saate?
Pädevustunnistus (elektrooniline + plastkaart)

Kursuse keel
Kursus toimub norra, inglise, poola, leedu, eesti ja rumeenia keeles.

Praktiline koolitus
Tööandjad peavad dokumenteerima praktilise koolituse (dokumendid selle läbimiseks antakse kursusel). Praktilist koolitust võib teha ettevõttesiseselt/väliselt pädeva isiku juures (isik, kellel on varasemalt sarnase kursuse pädevustunnistus). Me korraldame ka praktilist koolitust – kuupäevad leiate praktikakalendrist.

Muu teave
Seda veebikursust saab läbida millal ja kus iganes te soovite, nii lauaarvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Kursus on pedagoogiliselt üles ehitatud mooduliteks, mis sisaldavad filmi, teksti, pilte ja lõpueksamit

Kursuse ülevaated

 

Kathrine J. – Byggimpuls AS

Byggimpuls AS benytter Instant Kurs for opplæring av ansatte på flere ulike språk. Uten tvil, vil vi anbefale denne tjenesten til alle selskaper som jobber innenfor bygg og anlegg.

Andreas S. – Sivert Montasje AS

Vi har brukt Instant på kursing av våre arbeidere i mange år og er veldig fornøyd med kvaliteten på kurs, brukervennlighet og rask og ryddig respons fra teamet til Instant!

Andrius J. – Northern Baltic

Å sørge for at våre arbeidstakere er opplært til å arbeide trygt, og med kunnskap om sitt arbeidssted, er veldig viktig for oss. Derfor velger vi å jobbe med Instant Kurs, som er en solid opplæringsaktør og eksperter innen sitt felt.

Asjakohased kursused

Tellingute ehitaja kursus üle 9 m

Hind: 5990 NOK

Korvtõstuki kasutamise kursus

Hind: 1990 NOK
Vaata kõiki kursusi
instant-customer-support

Kontakt