Tellingute kasutajakursus

Tellingute kasutajakursus pakub dokumenteeritud koolitust vastavalt tööde teostamise eeskirja paragrahvile 17-5. Selles sättes on sätestatud, et kõik, kes kasutavad tellinguid, peavad olema koolitatud tellingute kasutamiseks. Kursus annab teadmisi erinevatest tellingutüüpidest, tellingute kasutamisest, kõrguste austamisest, samuti teadmisi võimalikest vigadest ja ohtudest. Tööandja vastutab selle eest, et töötaja on saanud vajaliku koolituse ja suudab selle dokumenteerida. Kursus katab koolituse regulatiivsed nõuded.

Hind: 1490 NOK
Kursuse pikkus: 3 tundi

Eesmärk
Kvalifitseerida töötajad tellingute ohutuks kasutamiseks. Kasutajakursus hõlmab ohutust kõrgustes töötamisel ning eri tüüpi tellingute ohutut ja õiget kasutamist. Käsitletakse erinevaid tööõnnetusi ja vaadeldakse, mida saab teha õnnetuste vältimiseks. Selle veebikursuse käigus õpite omandama kõigi tellingutüüpide kasutamist / eristama erinevaid tellingutüüpe üksteisest / valima tööks sobivaid tellinguid / õppima hindama ohutust tellingute kasutamisel / õppima meetmeid, mida saate võtta tööõnnetuste vältimiseks / õppima õigesti ja ohutult töötama.

Sihtrühm
Töötajad, kes kasutavad tellinguid (käivad tellingutel).
Kui kavatsete ehitada tellinguid, on vajalik tellingute ehitamise kursus 2-5, tellingute ehitamise kursus 2-9m või tellingute paigaldaja kursus.

Kursuse teemad
Sissejuhatus / Tööõnnetused / Seadused ja eeskirjad / Tellingute tüübid

Mida te saate?
Pädevustunnistus (elektrooniline + plastkaart)

Kursuse keel
Kursus toimub norra, inglise, poola, leedu, eesti ja rumeenia keeles.

Muu teave
Seda online-kursust saab läbida, millal ja kus iganes te soovite, nii lauaarvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Kursus on pedagoogiliselt üles ehitatud mooduliteks, mis sisaldavad filmi, teksti, pilte ja lõpptesti.

Asjakohased kursused

Tellingute ehitaja kursus üle 9 m

Hind: 5990 NOK

Korvtõstuki kasutamise kursus

Hind: 1990 NOK

Kukkumiskaitse kursus

Hind: 990 NOK
Vaata kõiki kursusi
instant-customer-support

Kontakt