Kursus ohutusest – Ohtlikud käsitööriistad

Ohtlike käsitööriistade kasutamise ohutuskursused vastavad dokumenteeritud koolituse nõuetele vastavalt Töö teostamise eeskirjale §10-2, Korraldamise, juhtimise ja osalemise eeskirjale ning Sisekontrollieeskirjale. Kursusel antakse põhisissejuhatus ohtlike väikeste tööriistade, näiteks nurklihvijate, kaldsaagide, poltpüstolite ja naelapüstolite ohutu kasutamise kohta.

Hind: 990 NOK
Kursuse pikkus: 3 timer

Meie kursus ohtlike käsitööriistade kasutamise ohutuse kohta vastab dokumenteeritud koolituse nõuetele vastavalt Tööde jõudluse regulatsiooni paragrahvile §10-2 ja Organisatsiooni, haldamise ja osalemise regulatsioonile ning Sisekontrolli regulatsioonile.

Kursus annab põhilise arusaamise seadustest ja reeglitest, mis kehtivad ohtlike käsitööriistade kasutaja kohta kui ka nende kohta, kes juhivad töid, kus selliseid tööriistu kasutatakse. Kursus selgitab, kuidas erinevaid tööriistu kasutada ja ohtlikke olukordi, mis võivad nende tööriistade kasutamisel tekkida. Kirjeldatakse ka, kuidas korraldada hooldust ja ülevaatust. Kursus selgitab detailselt isiklike kaitsevahendite tüüpe, mida on kohustuslik kasutada ja miks neid on vaja kasutada.

Struktuur

  • Seadused ja regulatsioonid
  • Seadmed töökohal üldiselt
  • Saed
  • Naelapüstolid
  • Nurklihvijad
  • Trellpuurid ja kombineeritud puurhaamrid
  • Esmaabi

Internetikursused on paindlikud ja praktilised, andes võimaluse õppurile läbida kursust sel viisil, mis talle sobib. Praktilise koolituse dokumenteerimisega teoreetilise kursuse kõrval on tagatud dokumenteeritud koolituse nõuded.

Diplomi saamiseks tuleb teha järgmist:

– Läbida internetikursuse teoreetiline eksam
– Saata praktilise koolituse dokumentatsioon

Vajalikud täidetavad dokumendid antakse kursusel.

Kursuse pikkus: ~3-4 tundi

Asjakohased kursused

Tõstevahendite ja troppimise kursus

Hind: 1990 NOK
Vaata kõiki kursusi
instant-customer-support

Kontakt